O nas

Witaj u specjalistów w bezpieczeństwie

Przygotowaliśmy dla Państwa pakiet ochronny, który zapewni długotrwałe bezpieczeństwo zarówno dla klientów, petentów jak i dla Was samych i Waszych rodzin.

Kim jesteśmy

Profesjonalistami w zwalczaniu wirusów, bakterii i grzybów.

Nasza misja

Czysta i zdrowa przestrzeń oraz bezpieczeństwo klientów i pracowników. Przygotowaliśmy dla Państwa pakiet ochronny, który zapewni długotrwałe bezpieczeństwo zarówno dla klientów, petentów jak i dla Was samych i Waszych rodzin.

Co robimy

Proponujemy Państwu kompleksową usługę odkażania z efektem 21-dniowej ochrony, dodatkowo odświeżenie pomieszczeń dzięki substancjom zapachowym.

Zdrowa przestrzeń

Grupa Zdrowa Przestrzeń jest pierwszą na Dolnym Śląsku profesjonalną firmą w zakresie skutecznej dezynfekcji powierzchni i przestrzeni. Naszym celem jest zapewnienie szybkiego reagowania na potrzebę Klientów, którzy wracają do normalnego funkcjonowania po odmrażaniu poszczególnych sektorów gospodarki i dla których najważniejsze jest Bezpieczeństwo ich Klientów, pracowników i całego otoczenia.

 

Doskonały preparat

Wspólnie z TPP INNOVATIVE CHEMISTRY opracowaliśmy specjalną formułę środka dezynfekującego w oparciu o substancję biobójczą ULTRONOSEPT 100.

Preparat działa wielokierunkowo – nie tylko zabija istniejące mikroorganizmy znajdujące się w pomieszczeniach, ale również dzięki aktywnej powłoce na powierzchniach zapobiega ich rozwojowi. Jest to spowodowane zastosowaniem opatentowanego kompleksu polimerowo-srebrowego, który pozwala na wytworzenie aktywnej mikro powłoki stanowiącej barierę ochronną przed drobnoustrojami i ich formami przetrwalnikowymi. Powierzchnia chroniona przez ten kompleks naszego preparatu wobec patogenów to czas od 7 do 21 dni w zależności od wykorzystywania, fluktuacji w pomieszczeniach. Dodatkowo przy zetknięciu np. dłoni z powierzchnią chronioną wirus ulega całkowitej dezaktywacji.

Posiadamy stosowne badania mikrobiologiczne wydane przez Państwowe instytucje certyfikujące takie jak Pozwolenie na obrót produktem biobójczym wydane przez Urząd Rejestracji Produktów Leczniczych Wyrobów Medycznych i produktów Biobójczych nr. 1002/TP/2020, oraz Ocenę Wirusobójczego Działania Produktu wydaną przez Narodowy Instytut Zdrowia Publicznego Zakład Higieny, Zakład Wirusologii w Warszawie.

Potwierdzamy że warto wdrożyć tą innowacyjną usługę, usługa ta z wielkim powodzeniem działa już w największych miastach w Polsce, teraz także w Twoim mieście!